LD Audio

27 oraz 28 lipca w Gdyńskim parku Kolibki, odbył się festiwal Globaltica 2012. Jest to wydarzenie o wyjątkowej atmosferze i niepowtarzalnej formie music to your computer. Impreza od kilku lat cieszy się dużą popularnością i zdobyła już stałą kilkutysięczną publiczność, która pojawia się w Kolibkach co roku 맥 터미널 다운로드. Podczas edycji 2012 na scenie pojawiły się zespoły z całego świata, takie jak:Yemen Blues, Dobet Gnahore, Kila, Alev Family czy Alejandro Toledo  and the MAGIC TOMBOLINOS 도로명 코드 다운로드.

Tegoroczna edycja Globalticy pod kątem technicznym zostałą zrealizowana przez firmę LD AUDIO 오피스 무료 다운로드.
System frontowy zastosowany przez naszą firmę składał się z  20 Meyer Sound Mica, 20 SLS Xm2, 12 Meyer Sound 700-HP, oraz  2 SLS F3.   Całość była sterowana przez procesor Meyer Sound Galileo 616, do którego miks wysyłany był z 2 konsolet: Soundcraft Vi4, oraz DiGico SD9 url image. Realizatorzy przyjeżdząjący z zespołami mogli korzystać z obu konsolet.

System monitorowy składał się z 14 aktywnych, koasjalnych monitorów SLS M2, jednego drum-filla złożonego z subbasu SLS B2 i kolumny SLS F3, oraz 2 aktywnych kolumn typu Full-Range SLS F1 pełniących rolę Side-filla msvcr100.dll 다운로드. Główną konsoletą monitorową zastosowaną przez naszą firmę była absolutna nowość na polskim rynku DiGico SD10, którą dostarczyliśmy dzięki uprzejmości firmy Polsound. Dodatkową  konsoletą monitorową był Soundcraft Vi1, zastosowany na specjalne zamówienie zespołu Yemen Blues Foxconn.
Więcej zdjęć z festiwalu znajduje się w galerii Pearl Harbor movie.

Kategoria: NEWS