LD Audio

 

Lista Artystów zagranicznych z którymi współpracowaliśmy: Anathema, Apocalyptica, Arch Enemy, Arsis, Airbag, Philip Anselmo, Ascetoholix, Awolnation, Biohazard, Black Veil Brides, Blind Guardian, George Borowski, Benny Benassi, Boney M, Bullet, David Byrne, DR John, Mino Cinelu Hornsman, Combichrist, Coyote, Creedence Clearwater Revival, Cynic , Editors, Eluveitie, Epica, Europe, Everlast, Faust Again ,God is an Astronaut, Gojira, Guano Apes, Imany, In-Grid, Jethro Tull, Kansas, Kataklysm, Keep of Kalessin, King Diamond, Korn, Nigel Kennedy, Johny Lang, Lenka,Living Colour, Lordi, Machine Gun Kelly, Machine Head, Vanessa Mae, Marduk, Meshuggah, Midge Ure, MODESTEP, Morbid Angel, NNEKA, Oceana, Papa Roach, Piazza Figure Due, Pistol Pete, Primal Fear, Rotting Christ, Demis Roussos, Rusłana,Sabaton, Samael, Sayag Jazz Machine, Satyricon, Saxon, Skid Row, Skindred, Testament, TRANSSYLVANIANS, Ultravox, Steve Vai, Jessie Ware, Zappa Plays Zappa, ZAZ … Lista Artystów Polskich z którymi współpracowaliśmy: Elżbieta Adamiak, Acid Drinkers, Afromental, Agressiva 69, Alastor, Arka Noego, Armia, Bajm, Michał Bajor, Hanna Banaszak, BLENDERS, Blue Cafe, Piotr Bakal, Ewa Bem, Brathanki, Monika Brodka, Budka Suflera, Bracia Cugowscy, Ania Dąbrowska, De Mono, Doda DRUMS NRG, Dżem, Elektryczne Gitary, Emigranci, Eleni, Feel, Gabriel Fleszer, Ewelina Flinta, DJ Florian, Formacja Nieżywych Schabuff, Freak Gong Gong, Edyta Górniak HAPPYSAD, HARLEM, HEY, Ich Troje, Indios Bravos, IRA, Robert Janowski, Jeden Osiem L, Anna Maria Jopek, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kapela ze Wsi Warszawa, K.A.S.A, KAYAH, Kombii, Ireneusz Krosny, Natalia Kukulska, Kult, Dawid Kwiatkowski, Lady Pank, Leszcze, LOMBARD, ŁZY, Maanam, Mafia, Waldemar Malicki, Patrycja Markowska, MAZOWSZE, Dorota Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, MYSLOVITZ, Natu, NONE, NORBI, Novika, Oddział Zamknięty, O.N.A, O.S.T.R. , Małgorzata Ostrowska, Oszibarack, Papa Dance, PECTUS, Perfect, Piersi, Pidżama Porno, Poparzeni Kawą 3, Maciej Pol, Krystyna Prońko, Pudelsi, Ragana, Raz Dwa Trzy, Republika, Rezerwat, Maryla Rodowicz, Rootwater, Róże Europy, Ryszard Rynkowski, Shemoans, Sistars, Katarzyna Skrzynecka, Smolik, Stanisław Soyka, STACHURSKY, Justyna Steczkowska, Strachy na Lachy, Jarosław Śmietana, The Calog, The Engineers Band, T.LOVE, Jose Torres, Trebunie Tutki, Izabela Trojanowska, Trzeci Wymiar, TSA Urszula, Warszafski Deszcz, Varius Manx, VAVAMUFFIN, Voo Voo, Wilki, Wrinkled Fred, Łukasz Zagrobelny,Zakopower, Aga Zaryan, Żuki … Lista Festiwali które obsługiwaliśmy:

Serotonina

Zacieralia 2012-2014

Globaltica World Cultures Festival 2009- 2014

Ursynalia  2011-2012

Summer Sound Carnival 2011-2012

Knock Out Festival 2009

Metalfest Tour 2008

Gala Finałowa Miss Polski 2008

Półfinał Miss Polski 2008

Auto Arystokracja 2008

AutoKreacja 2008

10 miejsc – Jazz na UW

Drums NRG koncert na Ścianie Warszawa Almamer

Babilon Tour 2007

Festiwal Rockowy Węgorzewo 1995-2004

Festiwal OPPA 2002 – 2003

Festiwal Gniazda Piratów

Festiwal Muzyki Kresowej w Mrągowie

Festiwal Perkusji w Warszawie

Festiwal Kultury Romów w Ciechocinku

Festiwal Muzyki Biesiadnej w Węgrowie

Festiwal Kultury Polsko Ukraińskiej

Festiwal Dziecięcy Konin

Megawat 2008

Noce Bluesowe w Rawie Mazowieckiej 2000-20013

Jazz Jamboree

Jazz Warsaw Summer Days

Olsztyńskie Noce Blusowe i Jazzowe

 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Augustowskie Noce z Gwiazdami

Jelonkalia 2000

Folkopranie 2000

Szymon Majewski Show 2007

Komputer EXPO 2000

Komputer Vidical 2001 – 2014