LD Audio

LD Audio to firma specjalizująca się w nagłaśnianiu wszelkiego rodzaju wydarzeń, które wymagają profesjonalnego dźwięku.

Nasza firma jest w stanie wykonać każde zlecenie, od kameralnej konferencji po wielkoformatowe festiwale muzyczne dla wielotysięcznej publiczności. Posiadamy ponad ćwierćwieczne doświadczenie w dostarczaniu najbardziej zaawansowanych rozwiązań z dziedziny przetwarzania dźwięku, nawet dla bardzo wymagających klientów.

LD Audio zatrudnia wyłącznie fachowców o wysokiej reputacji w branży, dlatego nasze realizacje cechuje pełen profesjonalizm i jakość na najwyższym światowym poziomie.

Dysponujemy bardzo bogatym zapleczem sprzętowym, spełniającym wymagania gwiazd sceny polskiej, oraz zagranicznej. W naszej ofercie znajdą państwo także profesjonalne oświetlenie, oraz konstrukcje sceniczne wraz z zadaszeniami.

   Wybierając firmę LD Audio decydujesz się na pełen sukces, zagwarantowany przez w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę organizowanych przez Ciebie imprez!

Pracujemy 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

Dotychczas pracowaliśmy przy obsłudze wielu prestiżowych imprez takich jak Ursynalia, Knock Out Festival, Globaltica, Gala Finałowa Miss Polski 2008, Festiwal Rockowy Węgorzewo czy Noce Bluesowe w Rawie Mazowieckiej, oraz współpracowaliśmy z wiodącymi polskimi artystami jak również gwiazdami światowego formatu m.in. Korn, Guano Apes, Sabaton, Lenka, Jethro Tull, Papa Roach, Biohazard, Faust Again, Lady Pank, HEY, Kabaret Moralnego Niepokoju i dziesiątkami innych.

                                                                    (Pełna lista w zakładce Klienci)